Lutiketid Poistele ja Tüdrukutele!

Saad koguni

5%

Soodsamalt

Kasuta koodi: Lutid5

Nimeta ja Nimega Lutiketid

Kasuta kiirelt

*Kupong ei kehti mitme toote korraga ostmisel

*Sooduskood kehtib ainult lutikettidele. Sooduskood ei kehti mitmele tootele korraga. Sooduskoodi saab iga klient kasutada vaid ühe korra.

Lapse sünd on üks erilisemaid hetki kui mitte kõige erilisem hetk elus. Ja kes meist ei tahaks enda lapsele ainult parimat? Ilmselt soovib iga ema enda lapsele ainult parimat.

Mõeldes, mis beebile tähtis on, siis kindlasti on selles nimekirjas ema-isa, armastus, hoolimine, kaisuloom ja lutt. Mis saab aga ühe väikese ilmakodaniku jaoks hirmsam olla kui lutt, mis kukub lutiketi puudumise tõttu maha? Toas muidugi ei ole asjad nii katastroofilised, sest ema või isa saavad luti vee all puhtaks pesta ja rõõm ning rahulolu maailmas on jälle taastatud. Aga mis juhtub siis, kui lutt kukub maha tänaval ja kodu on alles poole tunnise jalutuskäigu kaugusel? Täitsa arusaadav, miks beebi selle peale nutab ja see tema jaoks katastroof tundub! Meeleheide on täiesti õigustatud, sest üks lemmik asjadest on must ja järgmised pool tundi kasutuskõlbmatu.

Selle kõige vältimiseks ja pisikese beebi õnne säilitamiseks on tänapäeval kasutusel erineva disainiga lutiketid. Ja mis on armsam ja nunnum kui üks personaalne lutikett. Et väiksel maailmaränduril oleks lutt alati turvaliselt kaasas ja katastroofi, millest enne rääkisime ei saaks üldse juhtudagi!

Meie e-poest leiab laia valiku erineva disainiga lutikette. Nii nimelisi kui ka nimeta, nii poistele kui ka tüdrukutele. Värvivalik on lai ja leida võib nii heleroosasid, tumeroosasid, helesiniseid, tumesiniseid, valgeid, kollaseid, mündi värvi, lillasid, must-valgeid kui ka oranže lutikette.

Lutikett on praktiline ja mugav abivahend vältimaks luti maha kukkumist ja mustaks minemist. Lutikett on sobilik kingitus nii katsikukingituseks kui ka beebipeole  minekuks. Lutiketti ei pea tegelikult üldse kingituseks viima või kingitusena saama – iga ema võib soetada enda lapsele meelepärase lutiketi ise. Lihtsalt tihti ei tule pähe, mida võiks katsikule minnes kinkida ja see on üks hea kingi valik, millega lihtsalt ei saa mööda panna.

Kui tellite meie kodulehelt lutiketi, soovitame kontrollida 9 korda üle, kas nimi läks ikka nime kirjutamise lahtrisse õigesti, kuna nagu ka Eesti vanasõna ütleb, et “Üheksa korda mõõda, üks kord lõika”. Kiirustades võib juhtuda, et lutikett, mille nimi peaks olema ” Tristian” on hoopis “Tristan” või “Sofia” nimest on saanud “Sodia”. Just seetõttu soovitame ostu tegemist nautida. Tehke kohvi, võtke aeg maha, valige rahulikult ja kui leiate selle õige lutiketi, siis tunnete selle kindlasti ära. Kiiret ei ole kuhugi, meisterdame lutikette täna, meisterdame ka homme ja aastate pärast.

Iga ema päevale paneb rõõmsa punkti rahulolev ja rõõmus beebi ja just seetõttu tahaks tänada kõiki kliente, kes usaldavad meid ja teevad enda valiku just meie kodulehelt. Meil on siiralt hea meel, et soovite enda lapsele parimat ja hoiate ära ühe väikese inimese katastroofi. Nagu ikka, suurtel inimestel suured mured, väikstel lastel väiksed mured. Väiksed mured nagu selleks on luti maha kukkumine, mis jällegi taaskord tundub meile kõigile väike mure, aga väiksekesele suur mure! Ja meil on siiralt hea meel, et just meie saame olla need, kes meisterdavad Teie pisikesele beebile lutiketi, mis hoiab ära ta luti maha kukkumise. Aitäh!

Kui kiirelt postitame käsitsi meisterdatud personaalse lutiketi?

Meil on Teile veel häid uudiseid! Sest tellides lutiketi meie kodulehelt postitame tellitud toote samal päeval! Ja see tähendab ainult üht! Lutiketi ootamisele ei kulu palju aega ja kett on kohal kiiremini, kui oskaks oodatagi!

Ja mis veel parem – iga lutikett on pakitud ja valmis koheseks kinkimiseks. Niiet kõik katsikule minejad ei pea kingituse pakkimise pärast muretsema ja kõik emad-isad, kes tellivad lutiketi enda lapsele saavad selle ilusas pakendis, mida on lausa rõõm avada, et positiivsed emotsioonid oleksid veelgi kõrgemal! Soovime kõigile ilusat lutiketi kasutamist ja armast kooskasvamist oma pere kõige pisemaga!lutikett