Lutikett “Roosa Mõmmi”

Nimeline lutikett on omanäoline, ilus, praktiline ja personaalne.

Lutiketi prototüüp on läbinud Terviseameti katsetused, saanud positiivse hinnangu ja vastab Euroopa Liidu nõuetele.

Materjalina kasutame BPA vaba toidusilikooni ja puitu.

Lutikett on pakitud ning valmis kinkimiseks!

14.00 

Laos

  • Kahjuks ei ole meil tähte Õ.

Kirjeldus

Nimeline lutikett

Nimeline lutikett ei ole mitte ainult ilus ja personaalne, vaid ühtlasi ka väga praktiline abivahend vältimaks luti maha kukkumist ja määrdumist. Olgem ausad, mis saab väikese ilmakodaniku jaoks olla veel suurem mure, kui maha kukkunud lutt.

Lutikett on sobilik nii katsiku kui beebipeo kingituseks ning kui beebi sellest välja kasvab, siis igati sobilik ka mälestuste karpi panekuks, et ka vanemas eas meenutada oma lapse lapsepõlve.

Kui olete katsikule minemas, siis lutiketi näol on tegu väga armsa kingitusega, kuna millistele värsketele vanematele ei meeldiks kingitus, mis on lisaks ilus olemisele ühtlasi ka väga praktiline. Tänapäeval ei pea praktilisus üldse aga tähendama vähest ilu, vastupidi – lutikette on saadaval igas värvitoonis, erinevate kujundite, kombinatsioonide ja pärlitega, et igaüks leiaks täpselt selle õige.

Valik on suur ja lai mitte ainult katsikule minejale mõeldes, vaid ka selleks, et värsked vanemad leiaksid just täpselt enda beebile sobiva lutiketi. Lutiketi, mille peale süda hakkab natuke kiiremini põksuma ja mida nähes justkui sisehääl ütleb, et: “Oh, see ongi see õige!”. Lutiketi valik on väga tähtis, kuna kui lutti vahetatakse beebidel iga kuu, siis kett jääb üldiselt samaks alates luti kasutama hakkamise hetkest kuni lutist loobumiseni. Ja tõepoolest, kui lutikett on armas, vastupidav, ja kvaliteetne siis miks peakski seda vahepeal välja vahetama.

Lutikette on saadaval kõikvõimalikes erinevates värvides ja just seetõttu tuleks mõelda, mis toonides on beebi riided, kellele luti mahakukkumist vältiv abivahend ostetakse. Näiteks kui tegu on beebitüdrukuga, siis on muidugi imearmas, kui riided on roosa-valgega ning kett soetatakse samades toonides. Kui aga beebi enamus riideid on näiteks punased ja kollased, siis sinna juurde soovitame valida pigem vastavates värvides ka lutikett. Lutikett on justkui beebi praktiline aksessuaar, mis päästab teda kõige hullemast – luti maha kukkumisest, aga on ühtlasi ka lihtsalt nii armas!

Lutiketile minev nimi

Lutiketile mahub nimi, mille maksimaalne nime pikkus on kuni 10 tähte. Tähtede valikust puudub õ täht.

Igal beebil on kindlasti vanemate poolt välja mõeldud hüüdnimi. Mõnikord on hüüdnimeks välja mõeldud nimi, mis on lihtsalt nii nunnu ja armas. Kui lapse nimi sisaldab täpitähti, siis soovitame hoopis lutiketile panna hüüdnime või hellitusnime. Senini on väga populaarseteks hellitusnimedeks poisslapse puhul olnud “Poja” ja väikestel beebitüdrukutel “Printsess” või hoopis “Nunnu”.

Kui lapsel on kaks eesnime, mis koosnevad kokku vähem kui kümnest tähemärgist, siis saab need meisterdada ühele lutiketile. Palume arvestada, et nimetähtede vahel olev tühik arvestatakse kui ühe tähemärgina. Kui kaks nime kokku on aga pikem kui 9 tähemärki, siis soovitame valida ühe nime, mis lutiketile lisada. Kahe nimeliste laste puhul kasutatakse üldiselt ühte eesnime, millega last kutsutakse. Kas lutiketile läheb populaarsem eesnimi või vähem kasutatav jääb iga vanema enda otsustada. Iga nimi on eriline ja armas! Ja kui ei oska valikut teha, siis miks mitte soetada endale kaks lutiketti, üks ühe eesnimega ja teine teise eesnimega.

Toote disain võib varieeruda sõltuvalt nime pikkusest, kuid üldmulje ja toon jääb sama, mis tootepildil.

Palume arvestada, et mida pikem on lutiketile minev nimi, seda vähem ilupärleid saame lutiketi alguses ja lõpus kasutada. Vähem pärleid üldse mitte kadedusest, vaid seetõttu, et lutikett peab vastama standarditele, et olla beebile ohutu. Lutikettidele, mis sisaldavad rohkem kui 5 tähemärki, ei lisa me nimetähtede vahele tähti eraldavaid pärleid, kuna kett muutub muidu liiga pikaks ja lapsele ohtlikuks.

Lutiketi info

Kasutame puitu ja BPA vaba toidusilikooni, mis on ühtlasi ka Nitrosamiini-, PVC-, lateksi- ja ftalaadivaba.

Lutiketti kasutades palume lapsevanematel oma väikeseid nunnusid jälgida, kuna tegu on ikkagi praktilise abivahendi, mitte mänguasjaga.

Lutiketi prototüüp on läbinud Terviseameti katsetused, saanud positiivse hinnangu ja vastab Euroopa Liidu nõuetele.

Kui olete hoopis beebipoisile lutiketi otsingul, siis suure valiku poistele mõeldud nimelisi lutikette leiate siit.

Personaalse tellimusena valminud toode ei ole tagastatav.

Lisainfo

Kaal 0.033 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lutikett “Roosa Mõmmi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.