Närimislelu “Pandakaru”

Närimislelu on asendamatu abivahend hammaste lõikumisest tulenevate vaevuste puhul.

Reljeefne tasapind aitab masseerida igemeid vähendades seetõttu igemete sügelemist ning sellest tekkivat valu.

Materjalina on kasutatud BPA vaba silikooni, mis on ühtlasi ka nitrosamiini-, PVC-, lateksi- ja ftalaadivaba.

7.50 

Laos

Kirjeldus

Hammaste Lõikumine

Närimislelu on parim abivahend hammaste tulekul. Hammaste tulek on üks elu loomulik osa, kuid ometi võib see olla väga ebameeldiv ja valulik. Eriti võttes arvesse asjaolu, et hambad lõikuvad siis, kui beebi veel rääkida ei oska ja just seetõttu on seda vanematel just eriti raske pealt vaadata. Tahaks ju aidata ja kogu valu endale võtta, et pisike ei peaks enam vaevlema ja virelema, aga kahjuks pole see võimalik ja iga pisike ilmakodanik peab enda lahingud hammaste lõikumise valu vastu ise maha pidama. Küll aga saavad vanemad sümptomeid, nagu näiteks valu, sügelus, põletik ja pakitsuse tunne leevendada, andes beebile mänguasja, mille pind on igemeid kergelt masseeriv. Ja just täpselt seetõttu ongi välja mõeldud närimislelud, mis aitavad kõige ülal pool nimetatuga.

Närimislelu “Panda”

Närimislelu on hädavajalik abivahend kui beebil hakkavad hambad lõikuma. Hammaste lõikumine on stressirohke aeg nii vanematele kui ka beebile endale. Emale ja isale, kuna beebi nutab, on rahutu ja püüab närida kõike, mis käe ulatusse satub. Beebile, sest igemed valutavad, sügelevad ja ainuke, mis selle vastu justkui natukenegi aitab on pidev närimine. Just seetõttu tulebki mängu närimislelu kui hädavajalik abivahend, mis leevendab beebi hammaste tuleku vaevusi. Närimislelu on üks populaarsemaid mänguasju hammaste lõikumise ajal just selle eriliste omaduste pärast, mis aitavad hammastest tulenevat ebamugavustunnet leevendada.

Toote võib enne beebile andmist asetada külmkappi, et vähendada igemete lõikumisest tekkivat põletikku ning pakkuda veelgi suuremat leevendust valutavatele ja sügelevatele igemetele.

Närimislelu kasutamine

  • Et ära hoida närimislelu maha kukkumist ja mustaks minemist saab lelu ühendada lutiketi otsa luti asemele. Nii on igemevalu leevendav lelu beebil alati käepärast ning ei ole tarvis muretseda, et näiteks väljas olles vaevusi leevendav abivahend maha kukkumisel ajutiselt kasutuskõlbmatuks muutuks. Lutiketid on väga multifunktisonaalsed ja neil saab vahetada lutti ja närimislelu vastavalt vajadusele. Just seetõttu soovitame kasutada igemevalu leevendavat lelu lutiketi külge ühendatuna.
  • Närimislelu kasutamises ja hooldamises ei ole midagi keerulist ja selle puhastamine on imelihtne.
    Lelu võib pesta õrna seebi ja sooja veega. Kuuma vett ei ole soovitatav kasutada ning samuti ei tohi lelu nõudepesumasinas pesta.
  • Pärast pesemist lasta lelul kuivada õhu käes.
  • Kui märkate lelul materjali muutust, pragusid või muid defekte, siis lõpetage koheselt toote kasutamine.
  • Toodet võib kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all.

Lutiketi valiku, kuhu lelu kinnitada leiab siit.

Materjal

Toote materjalina on kasutatud beebisõbralikku ja ohutut BPA vaba silikoon, mis on ühtlasi ka nitrosamiini-, PVC-, lateksi- ja ftalaadivaba.

Närimislelu ühel poolel on huvitav panda pilt, mida on beebil närimisvabadel hetkedel põnev vaadata ning mis muudab lelu beebi jaoks veelgi atraktiivsemaks. Lelu teist poolt kaunistavad aga reljeefsed kujundid, mis on ideaalsed leevendamaks beebi sügelevaid igemeid õrna massaažiga. Kuna hammaste lõikumisel võivad igemed põletikus olla, võib toodet enne beebile andmist külmkapis hoida, et see muutuks jahedaks.

Närimislelu vajalikkus

Närimislelu on täpselt paraja suurusega, et beebil oleks seda käes võimalikult mugav hoida. Et vältida lelu maha kukkumist ja mustaks minemist võib selle lutiketi külge kinnitada. Nii on kindel, et vaevusi leevendav abivahend on puhas ja beebile alati kättesaadavas kohas.

Hammaste lõikumine on kindlasti üks vajalik, aga valus periood pisikese inimese elus. Et aidata beebil see võimalikult valu vabalt üle elada soovitame kasutada vaevuste leevendamiseks välja mõeldud abivahendit. Närimislelu võib, et isegi öelda on asendamatu abivahend hammaste lõikumise võimalikult kergeks kujunemisel. Hammaste lõikumisel kaasneb lisaks ebamugavustundele, sügelemisele,  pakitsusele ja võimalikule põletikule ka suurem ilaeritus, mistõttu on tähtis ka näiteks beebi pidev suuümbruse kuivatamine pehme lapiga, et suu ümber ei tekiks löövet. Hammaste lõikumise kohta leiate soovi korral täiendavat infot siit.

Lisainfo

Kaal 0.041 kg
Mõõtmed 7.4 × 9 cm
Poisile või Tüdrukule?

Tüdrukule

Värv

, ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Närimislelu “Pandakaru””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.