Närimisrõngas “Roosa Mõmmi”

Närimisrõngas on asendamatu abivahend hammaste lõikumisest tulenevate vaevuste puhul.

Reljeefne tasapind aitab masseerida igemeid vähendades seetõttu igemete sügelemist ning sellest tekkivat valu.

Materjalina on kasutatud BPA vaba silikooni, mis on ühtlasi ka nitrosamiini-, PVC-, lateksi- ja ftalaadivaba.

16.00 

Laost otsas

Kirjeldus

Hammaste Lõikumine

Närimisrõngas on parim abivahend hammaste tulekul. Hammaste tulek on üks elu loomulik osa, kuid ometi võib see olla väga ebameeldiv ja valulik. Eriti võttes arvesse asjaolu, et hambad lõikuvad siis, kui beebi veel rääkida ei oska ja just seetõttu on seda vanematel just eriti raske pealt vaadata. Tahaks ju aidata ja kogu valu endale võtta, et pisike ei peaks enam vaevlema ja virelema, aga kahjuks pole see võimalik ja iga pisike ilmakodanik peab enda lahingud hammaste lõikumise valu vastu ise maha pidama. Küll aga saavad vanemad sümptomeid, nagu näiteks valu, sügelus, põletik ja pakitsuse tunne leevendada, andes beebile mänguasja, mille pind on igemeid kergelt masseeriv. Ja just täpselt seetõttu ongi välja mõeldud närimisrõngad, mis aitavad kõige ülal pool nimetatuga.

Närimisrõngas “Mõmmi”

Närimisrõngas on hädavajalik abivahend kui beebil hakkavad hambad lõikuma. Hammaste lõikumine on stressirohke aeg nii vanematele kui ka beebile endale. Emale ja isale, kuna beebi nutab, on rahutu ja püüab närida kõike, mis käe ulatusse satub. Beebile, sest igemed valutavad, sügelevad ja ainuke, mis selle vastu justkui natukenegi aitab on pidev närimine. Just seetõttu tulebki mängu närimisrõngas kui hädavajalik abivahend, mis leevendab beebi hammaste tuleku vaevusi. Närimisrõngas on üks populaarsemaid mänguasju hammaste lõikumise ajal just selle eriliste omaduste pärast, mis aitavad hammastest tulenevat ebamugavustunnet leevendada.

Toote võib enne beebile andmist asetada külmkappi, et vähendada igemete lõikumisest tekkivat põletikku ning pakkuda veelgi suuremat leevendust valutavatele ja sügelevatele igemetele.

Närimisrõngas on sobilik nii katsiku kui beebipeo kingituseks ning kui beebi sellest välja kasvab, siis igati sobilik ka mälestuste karpi panekuks, et ka vanemas eas meenutada oma lapse lapsepõlve.

Närimisrõngale mahub maksimaalselt 9 tähe pikkune nimi. Tähtede valikust puudub Õ täht.

Toote disain võib varieeruda sõltuvalt nime pikkusest, kuid üldmulje, närimislelu ja toon jääb sama, mis tootepildil.

Palume arvestada, et mida pikem on lutiketile minev nimi, seda vähem ilupärleid saame närimisrõngal kasutada. Vähem pärleid üldse mitte kadedusest, vaid seetõttu, et närimisrõngas peab vastama standarditele, et olla beebile ohutu.

Personaalse tellimusena valminud toode ei ole tagastatav.

Närimisrõnga kasutamine

  • Närimisrõnga kasutamises ja hooldamises ei ole midagi keerulist ja selle puhastamine on imelihtne.
    Närimisrõngast võib pesta õrna seebi ja sooja veega. Kuuma vett ei ole soovitatav kasutada ning samuti ei tohi lelu nõudepesumasinas pesta.
  • Pärast pesemist lasta lelul kuivada õhu käes.
  • Kui märkate närimisrõnga materjalil muutust, pragusid või muid defekte, siis lõpetage koheselt toote kasutamine.
  • Toodet võib kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all.

Lutiketi valiku, mis koos närimisrõngaga näiteks katsikukingituseks kinkida leiab siit.

Materjal

Toote materjalina on kasutatud beebisõbralikku ja ohutut BPA vaba silikoon, mis on ühtlasi ka nitrosamiini-, PVC-, lateksi- ja ftalaadivaba.

Närimisrõnga küljes oleva närimislelu ühel poolel on huvitav karu pilt, mida on beebil närimisvabadel hetkedel põnev vaadata ning mis muudab lelu beebi jaoks veelgi atraktiivsemaks. Lelu teist poolt kaunistavad aga reljeefsed kujundid, mis on ideaalsed leevendamaks beebi sügelevaid igemeid õrna massaažiga. Kuna hammaste lõikumisel võivad igemed põletikus olla, võib toodet enne beebile andmist külmkapis hoida, et see muutuks jahedaks.

Närimisrõnga vajalikkus

Närimisrõngas on täpselt paraja suurusega, et beebil oleks seda käes võimalikult mugav hoida.

Hammaste lõikumine on kindlasti üks vajalik, aga valus periood pisikese inimese elus. Et aidata beebil see võimalikult valu vabalt üle elada soovitame kasutada vaevuste leevendamiseks välja mõeldud abivahendit. Närimisrõngas võib, et isegi öelda on asendamatu abivahend hammaste lõikumise võimalikult kergeks kujunemisel. Hammaste lõikumisel kaasneb lisaks ebamugavustundele, sügelemisele,  pakitsusele ja võimalikule põletikule ka suurem ilaeritus, mistõttu on tähtis ka näiteks beebi pidev suuümbruse kuivatamine pehme lapiga, et suu ümber ei tekiks löövet. Hammaste lõikumise kohta leiate soovi korral täiendavat infot siit.

Lisainfo

Kaal 0.041 kg
Mõõtmed 7.4 × 9 cm
Poisile või Tüdrukule?

Tüdrukule

Värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Närimisrõngas “Roosa Mõmmi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.